Versace Eros - pánská EDT 30 ml

3x hodnoceno zákazníky
3 4.5

Značka: Versace
Nedostupné
826 826 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Versace Eros


Versace Eros - pánská EDT 30 ml

Parfém Versace Eros :

Je pánská vůně, inspirovaná řeckou mytologií. Cílem parfému je odhalit a uvolnit neomezenou vášeň a touhu. Vůně byla pojmenována po řeckém bohu lásky, synovi bohyně Afrodity. Parfémy značky Versace se inspirují starověkým Řeckem jž od svého počátku, kdy Gianni Versace použil bohyni Medúzu jako symbol značky Versace. Eros je čerstvá, aromatická, dřevitá vůně, jejíž flakon je modrý jako Středozemní moře. Parfém byl uveden na trh v roce 2012. Parfém Versace Eros si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Versace Eros vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Versace Eros :

Hlava parfému Versace Eros :

Citron, zelené jablko, máta

Srdce parfému Versace Eros :

Fazole tonka, ambroxan, pelargonie

Základ parfému Versace Eros :

Cedr, vetiver, vanilkaVideo k parfému Versace Eros
Kategorie: Versace ,

Versace Eros - pánská EDT 30 ml

  • Štefan Balog 31.05.2013

    Velmi povedená vůně, která ale nedosahuje (dle mého) kvalit vůně DREAMER. Tahle vůně je ze začátku svěží a líbí se mi sladší konec kde hodně vystupuje vanilka. Velmi povedený flakon.

  • Miluše Nechvátalová 30.04.2013

    Moc pěkný flakon. Luxusní značka, která ví, jak zaujmout. Krásná novinka na léto. Svěží letní vůně plná tepla a sluníčka.Pro všechny s dobrou náladou a pozitivním myšlení. Doporučuji vyzkoušet.

  • Anna Dedková 31.03.2013

    Skvělá zelená vůně na denní nošení, má skvělou výdrž.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.