Travalo Pod Pure Essentials - unisex 5 ml Purple (Fialová)


Značka: Travalo
Nedostupné
159 159 Kč 290 Kč Ušetříte 45% z ceny

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


Travalo Pod Pure Essentials - unisex 5 ml Purple (Fialová)

Travalo Pod Pure Essentials :

Travalo Pod Pure Essentials je revoluční plnitelný rozprašovač, který vám umožní snadné, rychlé a pohodlné používání vašeho oblíbeného parfému kdykoli a kdekoli. Díky jeho patentovanému systému jej naplníte během několika sekund. Travalo Pod Pure Essentials je celé pruhledné tudíž Vám vždy už na první pohled ukáže, kolik parfému vám zbývá, takže nikdy nedojde nečekaně nevhod.

Neobsahuje žádné skleněné části, takže na rozdíl od jiných rozprašovačů nebo flakonů vám může Travalo Pod Pure Essentials bezpečně spadnout na beton, tvrdé podlahy nebo dlaždice, aniž by se rozbilo a nadělalo nepořádek. 98% komponentů Travala jsou zcela recyklovatelné.

Jednou z dalších výhod je, že si Travalo Pod Pure Essentials můžete bez obav vzít i na palubu letadla, má totiž unikátní systém pro regulaci tlaku, který zajišťuje, že se Travalo Pod Pure Essentials přiz­působuje měnícím se tlakům vzduchu během letu.

Travalo Perfume Pod Pure Essentials je 8,6 cm dlouhé a váží pouhých 14 gramů (váha před naplněním). A zvládne při plném naplnění až 65 aplikací vašeho oblíbeného parfému. Travalo Pod Pure Essentials si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Travalo Pod Pure Essentials vám může dělat radost již za několik dní.

Materiál: Tělo – hliník, Rozprašovač – plast


Videorecenze k plnitelnému flakonu Travalo


Kategorie: Malé plnitelné flakony Travalo

Travalo Pod Pure Essentials - unisex 5 ml Purple (Fialová)

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.