Travalo Ice - unisex 5 ml Orange (Oranžová)


Značka: Travalo
Nedostupné
144 144 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Travalo Ice


Travalo Ice - unisex 5 ml Orange (Oranžová)

Travalo Ice :

Travalo Ice je revoluční plnitelný rozprašovač, který vám umožní snadné, rychlé a pohodlné používání vašeho oblíbeného parfému kdykoli a kdekoli. Díky jeho patentovanému systému jej naplníte během několika sekund. Travalo Ice je celé pruhledné tudíž Vám vždy už na první pohled ukáže, kolik parfému vám zbývá, takže nikdy nedojde nečekaně nevhod.

Výhodou tohoto rozprašovače je jeho lehkost a odolnost vůči nárazu. Vejde se do každé kabelky či cestovního kufru. 98% komponentů Travala jsou zcela recyklovatelné.

Jednou z dalších výhod je, že si Travalo Ice můžete bez obav vzít i na palubu letadla, má totiž unikátní systém pro regulaci tlaku, který zajišťuje, že se Travalo Ice přizpůsobuje měnícím se tlakům vzduchu během letu.

Travalo Ice zvládne při plném naplnění až 65 aplikací vašeho oblíbeného parfému. Travalo Ice si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Travalo Ice vám může dělat radost již za několik dní.

Materiál: Tělo – hliník, Rozprašovač – plast


Videorecenze k plnitelnému flakonu Travalo


Kategorie: Malé plnitelné flakony Travalo

Travalo Ice - unisex 5 ml Orange (Oranžová)

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.