Travalo Crystal HD Elegance - unisex 5 ml Gold (Zlatá)


Značka: Travalo
Nedostupné
189 189 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


Travalo Crystal HD Elegance - unisex 5 ml Gold (Zlatá)

Travalo Crystal HD Elegance :

Přenosný zážitek z vůně se stává luxusem. Elegantní a odolná konstrukce CRYSTAL je navržena tak, aby byla odolná proti poškrábání a zároveň udržela nádech elegance a šik. CRYSTAL je přenosný šperk, vyrobený z průhledného materiálu, vytvarovaný jako diamant a rozšířen o nový High Definition zlatou nebo stříbrnou stříkací hlavicí. Transparentnost CRYSTAL přenosného spreje umožňuje vždy kontrolovat hladinu vůně. Vždy víte kolik nosíte vaší oblíbené vůně s sebou. Travalo Crystal HD Elegance je revoluční plnitelný rozprašovač, který vám umožní snadné, rychlé a pohodlné používání vašeho oblíbeného parfému kdykoli a kdekoli. Díky jeho patentovanému systému jej naplníte během několika sekund.

Výhodou tohoto rozprašovače je jeho lehkost a odolnost vůči nárazu. Vejde se do každé kabelky či cestovního kufru.

Jednou z dalších výhod je, že si Travalo Crystal HD Elegance můžete bez obav vzít i na palubu letadla, má totiž unikátní systém pro regulaci tlaku, který zajišťuje, že se Travalo Ice přizpůsobuje měnícím se tlakům vzduchu během letu.

Travalo Crystal HD Elegance zvládne při plném naplnění až 65 aplikací vašeho oblíbeného parfému. Měří pouhých 8 cm. Travalo Crystal HD Elegance si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Travalo Crystal HD Elegance vám může dělat radost již za několik dní.

Materiál: Tělo – hliník, Rozprašovač – plastKategorie: Malé plnitelné flakony Travalo

Travalo Crystal HD Elegance - unisex 5 ml Gold (Zlatá)

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.