Tigi Colour True Light 500 g (Melír pro zesvětlení vlasů)


Značka: Tigi
Nedostupné
664 664 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


Tigi Colour True Light 500 g (Melír pro zesvětlení vlasů)

Melír pro zesvětlení vlasů. Vysoce účinný zesvětlovač pokročilé technologie s rychlým výsledkem, účinným zesvětlením a nádhernou konečnou úpravou. Pouze na profesionální použití.

Určeno pro: Ženy

Použití: Všechny typy vlasů

Aktivní látky:

  • aloe vera

Účinky:

  • chrání vlasy po dobu zesvětlovacího procesu a zabezpečují dokonalou kompatibilitu
  • modré pigmenty neutralizují nežádoucí křiklavé odstíny
  • má krémovou konzistenci, nevysychá

Míchací poměry pro požadovanou konzistenci: 1:1 1:1,5 1:2 8,5 vol/2,5%, 20 vol/6% na vlasovou pokožku 8,5 vol/2,5%, 20 vol/6%, 30 vol/9%, 40 vol/12% mimo vlasovou pokožku

Jak používat: Udělejte test na jednom pramínku, obzvláště na barvených vlasech. Vždy používejte vhodné rukavice. Produkt míchejte v dobře větraném prostředí. Čas, potřebný pro vývoj, se liší v závislosti na požadovaném stupni zesvětlení. Pro aplikaci na vlasovou pokožku nepřekračujte sílu oxidantu 20 vol/6% TIGI colour Activator a nenahřívejte. Používejte přiloženou odměrku na požadované odměření množství TIGI Colour True Light do nekovové misky. Přidejte TIGI Colour Activator v poměru 56 gramů, 28 gramů nebo 14 gramů na každou odměrku podle požadované konzistence a rozmíchejte na hladkou pastu. Postupujte až do dosažení požadovaného zesvětlení, maximálně však 40 minut. Působení tepla pro dosažení požadovaného zesvětlení není obvykle potřebné ani doporučované a to z důvodu vysoké účinnosti produktu. Po ukončení zesvětlovacího procesu dobře vlasy i vlasovou pokožku vypláchněte a umyjte šamponem a ošetřete kondicionérem TIGI.


Důležitá doporučení: Důkladně prohlédněte vlasovou pokožku. Pokud najdete nějaké ranky, škrábnutí nebo odřeniny, anebo je vlasová pokožka citlivá nebo podrážděná, nepokračujte. Použití tepla není doporučované. Doporučujeme, aby produkt nebyl v kontaktu s vlasy déle než 40 minut. Po trvalé ondulaci doporučujeme aplikaci zesvětlovače nejdříve po 2 týdnech. Nepoužívat v případě, že vlasy byly v kontaktu s metalickými barvami, směsí henny, hennou a nebo semi-permanentními barvami. Vyčkejte, než budou takto ošetřené vlasy ostříhané anebo bude semi-permanentní barva vymytá. Nepoužívat na poškozené nebo citlivé vlasy. Nepoužívat žádné bělící produkty dříve, jak za 24 hodin. Nepoužívat kovové misky ani nástroje. Nepoužité zbytky produktu vyhodit. Při použití na vlasovou pokožku používat jen s TIGI Colour Activators 8,5 vol/2,55% a 20 vol/6%; a mimo vlasovou pokožku s 30 vol/9% a 40 vol/12%. Upozornění:Skla­dujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na dětech. Nevdechujte a nejezte. Tento produkt obsahuje persulfáty a jiné ingredience, které mohou způsobit vážné podráždění, dýchací potíže nebo alergické reakce. Pouze na vnější použití. Vždy používejte vhodné rukavice. Nepoužívejte na řasy ani na obočí, může způsobit slepotu. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasáhnutí očí nebo očního okolí, okamžitě opláchněte vlažnou vodou. V případě zasáhnutí očí s kontaktními čočkami, vyndejte je před vypláchnutím očí. Pokud podráždění trvá, vyhledejte lékařskou pomoc. Připravujte a používejte jen v dobře větraných prostorách. V případě vdechnutí se vydýchejte na čerstvém vzduchu. Pokud opět příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. V případě polknutí urychleně vyhledejte lékařskou pomoc. Vyvolejte zvracení pouze na doporučení lékaře. Nepoužívejte na zraněnou nebo poraněnou vlasovou pokožku. Nepoužívejte kovové misky ani nástroje. Nepoužívejte na metalické barvy. Na dříve barvené vlasy se doporučuje vyzkoušet na pramínku vlasů. Skladujte na chladném a suchém místě. Po použití dobře uzavřete balení.


Kategorie: Pomůcky pro kadeřníky , Barva na vlasy , Regenerace a péče

Tigi Colour True Light 500 g (Melír pro zesvětlení vlasů)

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.