Thierry Mugler Angel Muse - dámská EDP 50 ml


Značka: Thierry Mugler
Nedostupné
1 268 1 268 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Thierry Mugler Angel Muse


Thierry Mugler Angel Muse - dámská EDP 50 ml

Parfém Thierry Mugler Angel Muse :

Každá žena se díky své kráse i osobnosti dá považovat sa anděla na zemi. Podtrhněte i vy svou andělskou stránku s parfémovanou vodou Thierry Mugler Angel Muse. Vůně parfémované vody, která vás doslova uchvátí svou vonnou kompozicí založenou na pečlivě vybraných vonných akordech, byla uvedena na trh v roce 2016. Dle slov autorů je tato vůně tak výjimečná, že ji buď budete nenávidět, nebo milovat, nic mezi tím. Gurmánská vůně si získala nejednu ženu, očaruje i vás?

Thierry Mugler Angel si můzete ihned objednat v našem internetovém obchodu. S úvodními tóny se můžete těšit na velmi dynamické propojení dvou kontrastních vonných tónů, a sice lehce nasládlé vůně grapefruitu s kořenitým aromatem růžového pepře. V srdci na vás čeká jedinečná vůně lískooříškového krému a vonný koncert je uzavřený duetem pačuli a vetiveru. Stane se vůně parfémované vody Thierry Mugler Angel Muse vaší láskou na celý život? Thierry Mugler Angel Muse vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Thierry Mugler Angel Muse :

Hlava parfému Thierry Mugler Angel Muse :

grapefruit, pepř :

Srdce parfému Thierry Mugler Angel :

růže, lískový oříšek, šlehačka

Základ parfému Thierry Mugler Angel Muse :

pačuli, vetiverVideo k parfému Thierry Mugler Angel Muse


Kategorie: Thierry Mugler

Thierry Mugler Angel Muse - dámská EDP 50 ml

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.