Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux - dámská EDP 90 ml


Značka: Thierry Mugler
Nedostupné
2 276 2 276 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux - dámská EDP 90 ml

Parfém Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux :

Přijmete pozvánku za poznáním jedné z nejpoužívanějších ingrediencí ve světě vůní? S parfémovanou vodou Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux poodhalíte tajemství pižma, které se stalo klíčovou složkou této vůně. Vůně je určena pro vášnivé ženy, které milují vzácné a rafinované vonné ingredience. A právě na nich je tato vůně, která je inspirovaná Orientem, založena. Nejen obsah vůně je však výjimečný, výjimečný je také luxusní design flakonku inspirovaný bílým zlatem.

Již s prvním přivoněním nebudete mít pochybnosti o tom, že se jedná o unikátní vůni. Parfémovaná voda je zahájena netradičním spojením vzácného šafránu a výraznou vůní pikantního koření. Srdce vůně bije v rytmu jasmínu a vůně kašmíru. Vzácnou vonnou symfonii ukončuje pižmo a vůně čerstvě rozkrojeného vanilkového lusku. Hledáte vůni, která vám nedá spát? Objevte ji ve vůni parfémované vody Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux.

Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux si můzete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux :

Hlava parfému Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux :

šafrán, pikantní koření

Srdce parfému Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux :

Bílé květy, kašmír

Základ parfému Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux :

Vanilka, pižmoVideo k parfému Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux
Kategorie: Thierry Mugler

Thierry Mugler Alien Musc Mysterieux - dámská EDP 90 ml

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.