Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation - dámská EDP 60 ml


Značka: Thierry Mugler
Nedostupné
1 471 1 471 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation - dámská EDP 60 ml

Parfém Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation :

Popis produktu Hledáte vůni, která vás jednoduše uchvátí s jediným pohledem i prvním přivoněním? Už jste podlehla kouzlu parfémované vody Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation, která se stala ozdobou pultů v roce 2016? Inspirativní, originální, nezaměnitelná, taková je vůně, která se ukrývá v extravagantním flakonku. Objevte i vy v sobě svou jedinečnost.

Toužíte po vůni, se kterou vystoupíte z davu a stanete se středem pozornosti, ať už vejdete kamkoliv? Nenechte si ujít parfémovanou vodu, jejíž složení je založeno na pečlivém výběru pouze tří vonných ingrediencí. Ve vůni se snoubí aroma jasmínu sambac, který je v některých kulturách ceněný pro své afrodiziakální účinky, vůně kašmíru a prosluněného jasmínu. Získá si parfémovaná voda Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation i vaše srdce?

Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation si můzete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation :

Hlava parfému Thierry Mugler AlienDivine Ornamentation :

jasmín sambac

Srdce parfému Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation :

Kašmír

Základ parfému Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation :

Bílá ambraVideo k parfému Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation
Kategorie: Thierry Mugler

Thierry Mugler Alien Divine Ornamentation - dámská EDP 60 ml

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.