SilverCare H2O Specialist - Antibakteriální zubní kartáček s náhradní hlavicí – ortodontický


Značka: SilverCare
Nedostupné
129 129 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


SilverCare H2O Specialist - Antibakteriální zubní kartáček s náhradní hlavicí – ortodontický

SilverCare H2O Orthodontic je speciální ortodontický zubní kartáček, který má hlavici pokrytou čistým stříbrem. Stříbro má antibakteriální účinky a kartáček tak bude vaším dobrým pomocníkem v boji proti zubním problémům. Stříbrná hlavice kartáčku po kontaktu s vodou spolehlivě ničí škodlivé bakterie dutiny ústní, které způsobují zubní kaz, krvácení dásní a parodontózu.
Tento kartáček s „V“ výstřihem profilu štětin byl navržen tak, aby se štětiny kartáčku přizpůsobily výstupkům ortodontických rovnátek a jejich držákům. Díky speciálně upraveným štětinám se vyhnete při použití kartáčku přímému tlaku na rovnátka a čištění se tak stane účinnější a příjemnější.
Škodlivé bakterie sídlící v ústech jsou součástí zubního plaku a v průběhu času se rychle množí. Právě tyto bakterie odstraňujeme denně svým zubním kartáčkem. Bakterie se však množí také mezi štětinami kartáčku. Právě z těchto důvodů musíme běžný kartáček měnit každé 3 – 4 týdny.
Kartáček H2O Orthodontic dokáže hubit bakterie nejen v ústní dutině, ale také přímo na kartáčku. Při kontaktu s vodou stříbro pokrývající hlavici aktivuje přirozený antibakteriální proces a bakterie tak nemají žádnou šanci se na kartáčku usadit. Z toho důvodu lze tento kartáček měnit až ve chvíli, kdy jsou jeho štětiny opotřebené a mechanicky poškozené.
Kartáček SilverCare H2O Orthodontic vydrží podle intenzity používání 3 měsíce nebo až půl roku, po této době navíc stačí vyměnit pouze hlavici, nikoliv celý kartáček! Neriskujte problémy s bakteriemi a používejte zubní kartáček SilverCare, na kterém se škodlivé bakterie nemnoží.

Přednosti kartáčku:

  • stříbrná výměnná hlavice zabraňuje množení bakterií
  • dlouhá trvanlivost kartáčku
  • možnost výměny pouze náhradní hlavice
  • rychlé a účinné odstranění bakterií z ústní dutiny
  • speciálně upravené štětiny pro rovnátka

Použití:
Používejte jako běžný zubní kartáček, po každém jídle nebo alespoň 2x denně.

Balení obsahuje:
1x kartáček, 1x náhradní hlavice


Kategorie: Ihned k expedici , Výprodej SKLADU , Zubní pasty a kartáčky

SilverCare H2O Specialist - Antibakteriální zubní kartáček s náhradní hlavicí – ortodontický

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.