SilverCare H2O - Antibakteriální vyměnitelné náhradní hlavice 2ks – tvrdé


Značka: SilverCare
nedostupné
85 85 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


SilverCare H2O - Antibakteriální vyměnitelné náhradní hlavice 2ks – tvrdé

SilverCare H2O Soft je speciální antibakteriální zubní kartáček, který má výměnnou hlavici pokrytou čistým stříbrem. Stříbro má antibakteriální účinky a kartáček tak bude vaším dobrým pomocníkem v boji proti zubním problémům. Stříbrná hlavice kartáčku po kontaktu s vodou spolehlivě ničí škodlivé bakterie dutiny ústní, které způsobují zubní kaz, krvácení dásní a parodontózu.
Tato tvrdá antibakteriální vyměnitelná hlavice se jednoduchým způsobem nasadí na kartáček SilverCare H2O a kartáček dál plní spolehlivě svou funkci. Šetrným způsobem čistí zuby od plaku a zbytků jídel. Jemně masíruje dásně a dokonale je tak posiluje.
Škodlivé bakterie jsou součástí zubního plaku a v průběhu času se rychle množí. Právě tyto bakterie odstraňujeme denně svým zubním kartáčkem, bakterie se však množí také mezi štětinami kartáčku.
Speciální hlavice SilverCare H2O z čistého stříbra při kontaktu s vodou aktivuje přirozený antibakteriální proces a bakterie tak nemají žádnou šanci se na kartáčku usadit. Z toho důvodu lze tento kartáček měnit až ve chvíli, kdy jsou jeho štětiny opotřebené a mechanicky poškozené.
Hlavice SilverCare H2O vydrží podle intenzity používání 3 měsíce nebo až půl roku.
U klasických kartáčků je potřeba z hygienických důvodů měnit kartáček každé 3 – 4 týdny, právě kvůli jeho rostoucí kontaminaci škodlivými bakteriemi. Neriskujte problémy s bakteriemi a používejte zubní kartáček SilverCare, na kterém se škodlivé bakterie nemnoží.

Přednosti hlavice:

  • stříbrná výměnná hlavice zabraňuje množení bakterií
  • dlouhá trvanlivost hlavice 3 – 6 měsíců
  • rychlé a účinné odstranění bakterií z ústní dutiny

Použití:
Jemně nasaďte na zubní kartáček. Čistěte stejně jako s klasickým kartáčkem.

Balení obsahuje:
2x tvrdá náhradní hlaviceKategorie: Ihned k expedici , Výprodej SKLADU , Zubní pasty a kartáčky

SilverCare H2O - Antibakteriální vyměnitelné náhradní hlavice 2ks – tvrdé

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.