Playboy Play It Wild - dámský sprchový gel 250 ml


Značka: Playboy
Nedostupné
90 90 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Playboy Play It Wild


Playboy Play It Wild - dámský sprchový gel 250 ml

Parfém Playboy Play It Wild :

Flakon je zaoblen tak, že tvarem připomíná kultovní symbol značky Playboy – zajíčka. Je ozdoben stříbrným kolečkem znázorňujícím oko zajíčka, zatímco ouška jsou součástí hravého a originálního víčka. Díky černé lesklé barvě vzbuzuje víčko elegantní dojem, který perfektně doplňuje ženský flakon a zároveň dodává celému balení dotek hravosti. Pomyslnou tečku dokonalého designu ztělesňuje na spodní části víčka motýlek – typický doplněk zajíčka Playboy. Osobitý Playboy styl se odráží také na krabičce, již dominuje hlava zajíčka zdobící přední a jednu boční stranu. Logo zajíčka je znázorněno rovněž na vrchní straně krabičky a pro tentokrát je umístěno v roztomilém zaječím ocásku. Krabička je navíc ozdobena jménem Playboy napsaným jemnou kurzívou, která celému balení dodává ženský náboj. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Parfém Playboy Play It Wild si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Playboy Play It Wild vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Playboy Play It Wild :

Hlava parfému Playboy Play It Wild :

Hruška, pomeranč, neroli

Srdce parfému Playboy Play It Wild :

Coca-cola, pomerančové květy, rebarbora

Základ parfému Playboy Play It Wild :

Fialka, ambra, vanilka

Video k parfému Playboy Play It Wild
Kategorie: Doplňkový sortiment

Playboy Play It Wild - dámský sprchový gel 250 ml

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.