Diesel

zobrazeno 5 položek

Diesel

Originální. Moderní. Neokázalý. Sexy. Takový je Diesel. U vzniku fenoménu této značky stály Spojené státy americké a moderní způsob života, od nichž Diesel dostal do kolébky svěží drzost a provokativnost jako protiklad klasické evropské produkce, která může být nejmladší generací vnímána jako poněkud usedlá. To se o Dieselu rozhodně říci nedá. Za extravagantním designem a ležérností ovšem stojí špičkové provedení a invenční nápady. Za značkou Diesel stojí nejen kvalitní džínové oblečení a stylové módní doplňky, v posledních letech se Diesel zaměřuje také na kolekce společenských o­děvů.

V oblasti parfémů však Diesel zůstává věrný oblíbené tradici. Jeho parfémy jsou orientovány především na mladou generaci a nabízejí skutečně netradiční kombinace vůní. Důraz je kladen nikoliv na složité kompozice parfémů, ale spíše na první dojem, který musí být vždy velmi svěží a sexy. Takovým je i typický uživatel značky Diesel. Sebevědomý mladý člověk, pro něhož je kvalita jako taková přirozenou součást života.

Značka samotná včetně parfémů Diesel byla od svého vzniku orientována spíše na muže, ale k potěšení žen zde najdeme i špičkové produkty určené něžnému pohlaví. Jedním z nich je i parfém Diesel Zero Plus Feminine, který představuje velmi emotivní kombinaci lehkých esencí z ovoce a koření. Základem je vanilka, skořice, santalové dřevo, pižmo a jantar, srdce pak tvoří především červené jablko, švestky a hořký pomeranč. Za úspěchem parfému ovšem stojí hlava parfému složená z kokosového mléka, ananasu a černého pepře – tato kombinace vytváří nesmírně atraktivní první dojem a je tou pravou výzbrojí mladých rebelek na večerní party.

Mužská obdoba tohoto parfému, tedy Diesel Zero Plus Masculine, zaujme díky originální kombinaci lehkých vůní, jakými jsou například konvalinka, fialka, muškátový oříšek nebo třeba pomeranč a bergamot. Pikantním završením parfému je pak náznak anýzu.

Oblíbeným pánským parfémem je i skvělý Diesel Green Men – parfém koncipovaný jako vhodný a příjemný doplněk pro každý den vynikajicí svou velmi svěží, dřevitě květinovou vůní.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.