Davidoff

zobrazeno 12 položek

Doporučujeme

Davidoff

Značka nesoucí jméno podle Zina Davidoffa, označovaného za „cara doutníků". Zino Davi-doff se narodil roku 1906 v Kyjeve, kde jeho rodina vlastnila krámek s tabákem. Za pět let se rodina Davidoffova usadila ve švýcarské Ženevě kde pokračovala v obchodování s tabákem. Mladému Zinovi tabák natolik učaroval, že odcestoval do Střední Ameriky, na Kubu, a věnoval se pěstování a zpracovávání této suroviny.

Po návratu zpět proslavil otcův obchod v Ženevě revolučním konceptem – tzv. humidory, ochrannými klimatizovanými komorami pro uchovávání doutníků. Jeho obchod se brzy stal jakousi Mekkou milovníků doutníků. V roce 1970 prodal Davidoff obchod společnosti Oettinger Imex AG, kterou vedl jeho přítel Dr. Ernst Schneider. Ten rozšířil koncept značky i na další luxusní výrobky, jako například koňak, vůně, brýle, cigarety, kožené výrobky a parfémy. Značka po celou dobu své existence preferuje vysokou kvalitu, potěšení a radost ze života.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.