Nina Ricci

zobrazeno 4 položek

Nina Ricci

Nina Ricci se narodila v roce 1883 v Turyně. První Dům módy otevřela spolu se svým synem v Paříži, kde se brzy těšila velkému úspěchu. Později předváděla svou kolekci v New Yorku, Londýně. V roce 1946 předvádí parfém Nina Ricci a Cour Joie. V roce 1948 vytvořil Robert Ricci parfém milostné podmanivé vůně L´Air du Temps.

V roce 1952 představil parfém Fille d´Eve. V roce 1970 vytvořil jako dík své matce parfémy Nina. V roce 1988 Robert Ricci umírá. V roce 1996 byl mládeži velmi žádoucí parfém Les Belles de Ricci. V roce 2001 nastupuje nová éra smyslných parfémů linie ženskosti Premiér Jour.

Tyto parfémy a mnoho dalších naleznete v naší on-line prodejně např. Nina Ricci NINA, Nina Ricci L´Air du Temps, Nina Ricci Deci Dela, Nina Ricci Les Belles Cherry Fantasy, Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour D´Amandier, Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberté Acidulée, Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice D´Epices, Nina Ricci Love in Paris, Nina Ricci Premier Jour Soleil Summer Edition, pro muže Nina Ricci Mémoire D´Homme a Nina Ricci Ricci Club.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.