Mont Blanc

zobrazeno 3 položek

Mont Blanc

Spolešnost Mont Blanc se zrodila v roce 1906, která zpočátku vyráběla luxusní pera nejvyšší kvality. Podnikatel Claus Johannes Voss, obchodník Christian Lausen a Wilhelm Dziambor byli otci této společnosti Mont Blanc. V roce 1913 uvedli znak, který představovala bílá hvězdička v černém kruhovém podkladu. První boutique Mont Blanc byl otevřen v Hamburgu roku 1919 a kde si zákaznící mohli vybírat ze široké nabídky originálních designů, které dodnes můžeme vidět ve světovém muzeu

.

V roce 1952 už pod značkou Mont Blanc můžeme nalézt nejen pera, ale i módní doplňky, kožené výrobky a hodinky, vše v limitované sérii, aby tak zákazník neztratil pocit jedinečnosti. V roce 1995 je otevřen boutique v New Yourku a poté i v ostatních zemích celého světa. Mont Blanc představil i sérii vůní, která jsou svým složením stejně jedinečná a originální jako pečlivě a detailně propracované výrobky, lépe řečeno umělecká díla.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.