Donna Karan (DKNY)

zobrazeno 22 položek

Doporučujeme

Donna Karan (DKNY)

Co znamená New York mezi městy, je Donna Karan mezi parfémy. Značka, která uchvacuje naprostou nadčasovostí a smyslem pro netradiční kompozice elegantních vůní. DKNY je jasným důkazem, že spojení špičkové módy a skvělých parfémů je jasnou cestou k úspěchu. Donna Karan je celebritou módního průmyslu, která v osmdesátých letech přinesla novou vlnu oblékání úspěšných a sebevědomých žen. Jako jedna z prvních ve světě módy dokázala spojit eleganci s nesmírnou praktičností, což je velmi žádaná kombinace oslovující především zaměstnané ženy toužící po kvalitní módě. Donna Karan pochopila a definovala, co znamená být moderní „newyorčankou“.

Jak říká sama Donna Karan, snažila se tvořit „šaty vlastně pro sebe, chtěla jsem šaty jednoduché avšak zdůrazňující ženské křivky, chtěla jsem šaty ve kterých můžete jít ráno do práce a odtud vyrazit přímo na party!“. A jaké tedy jsou modely DKNY? V jejích kolekcích najdeme šaty sportovní, večerní i pro běžné nošení. Mísí se v nich jednoduchost s elegancí a komfort s rafinovaností. Výhodou většiny modelů Donny Karan je snadná kombinovatelnost s odlišnými kousky oblečení.

Do světa parfémů značka DKNY začala vstoupila relativně pozdě, v závěru devadesátých let, a původní myšlenkou byl vznik originálního DKNY parfému pouze jako dárek pro špičkové zákazníky. Tedy vůně, která se nikdy neměla prodávat! Nakonec štěstí a možná osud rozhodly jinak a Donna Karan Fragrance for Women spatřil světlo světa – lépe řečeno světlo velkoměsta! Flakon inspirovaný obrysem mrakodrapů tyčících se proti obzoru a vůně plná květin – kontrast již při prvním setkání! Ruch a chaos města versus pohled na rozkvetlou louku. Energie, opojení a smyslnost, to jsou tři akordy, které popisují tuto ikonu světa parfémů. Parfém má i svůj mužský protějšek, poněkud drsnější a temnější, ale opět vyjadřující moderní trend a úspěch v jediném nádechu špičkové vůně.

A co teprve velmi oblíbené „šťavnaté“ parfémy z řady Be delicious? Stačí si vybrat, které jablíčko ze dvou pánských a dvou dámských parfémů bude lépe chutnat právě Vám!

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.