Dolce Gabbana

zobrazeno 19 položek

Doporučujeme

Dolce Gabbana

Na světě existují dva návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana, kteří již v r. 1982 věděli, jak proslavit svůj italský charakter a smysl pro módu, jež věděli, jak poukázat na jejich smyslný a unikátní styl a hlavně věděli po čem úspěšné a moderní ženy touží. V roce 1992 vypukla premiéra parfémů Dolce & Gabbana, které evokují plnohodnotný, energický a radostný život moderních žen.

V roce 1994 se dočkali i muži parfémů Dolce&Gabbana pour Homme. V roce 1999 jsme byli okouzleni novými vůněmi D&G Feminine pro ženy a D&G Masculine pro muže, v roce 2001 vznikl velmi populární parfém, který je mezi nejprodávanějšími do dnes Dolce&Gabbana Light Blue. V roce 2003 proběhla reklamní kampaň vůně Sicily, kterou prezentovala modelka Monica Bellucci. V naší on-line parfumerii najdete i další skvělé parfémy levně, např. Dolce&Gabbana by Woman, Dolce&Gabbana The One, Dolce&Gabbana by Man.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.