Cerruti

zobrazeno 2 položek

Cerruti

Módní dům Cerruti má za sebou více jak 100 letou historii. Byl založen Antoniem Cerrutim v r. 1881. Jeho syn Nino tento obchod přebral již ve 20 letech po otcově smrti. Zasloužil se o zkvalitnění materiálů a celkové práce a v r. 1957 pžedstavil svou první pánskou kolekci. Nino byl prvním, který spojil do té doby oddělenou výrobu od návrhů. Stal se tedy obchodníkem i designérem v jedné osobě.

V r. 1967 představil velice úspěšnou dámskou kolekci. Jeho návrhy jsou vynikají především různorodostí a změnou. Dokonalý střih zvýrazňující linie těla dodává oblekům elegantnost. V r. 1990 předvedl po módních kolekcích svůj první parfém. Nino včak v r. 2001 odešel od Cerruti a přenechal místo hlavního návrháře zkušenému Robertu Manichettimu.

V našem internetovém obchodu naleznete smyslné, hřejivé dámské parfémy Cerruti 1881 Collection nebo optimistickou vůní Cerruti Image Femme. Mužům jistě bude vyhovovat dřevito-kořeněná vůně parfému Cerruti Cerruti 1881 Black.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.