Bvlgari

zobrazeno 14 položek

Doporučujeme

Bvlgari

Kořeny rodiny Bvlgari sahají do Řecka minulého století, kde její členové zaujímali významné postavení ve stříbrotepeckém řemesle. Tato italská značka je proslavena řadou šperků ve vlastním stylu inspirovaném řeckým a římským klasicismem. Nejsou to však jen šperky, ale i šátky, kabelky, brýle, hodinky a další nádherné doplňky, jejichž tvorbě se Bvlgari věnuje. Svou posedlost drahocennými šperky uplatňuje i při návrzích parfémových flakonů. Tuto značku má v oblibě velká část světových celebrit.

Parfemy Bvlgari mají svůj osobitý nenapodobitelný styl. V roce 1992 představil parfém Bvlgari Eau Parfumée, v roce 2000 BVL, o rok později vznikl parfém BLV pour Homme. Mezi nejnovější vůně patří parfém Black a Omnia. V našem internetovém obchodě můžete zakoupit levně širokou škálů parfémů pro ženy i pro může. Namátkou vybíráme: Bvlgari Black, Bvlgari Eau Parfumée au Bvlgari thé Rouge, Bvlgari Petit set Mamans a muže jistě osloví vůně parfémů Bvlgari Aqva pour Homme, Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc, Bvlgari Pour Home Extréme a další.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.