Paco Rabanne Olympea Intense - dámská EDP 50 ml


Značka: Paco Rabanne
Nedostupné
1 581 1 581 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Paco Rabanne Olympea Intense


Paco Rabanne Olympea Intense - dámská EDP 50 ml

Parfém Paco Rabanne Olympea Intense :

Bohyně dnešních dnů, vůně Paco Rabanne Olympéa Intense, která je oslavou krásy a vtipu každé ženy. Parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Intense je určena pro probuzení smyslnosti, která dřímá v každé ženě. Staňte se bohyní s parfémovanou vodou Paco Rabanne Olympéa Intense.

Parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Olympéa Intense je kombinací smyslnosti tónů mořské soli s omamnou vůní sladké vanilky, to vše zahaleno do závoje z tónu jantaru. Zdánlivě neslučitelné spojení soli a sladké vanilky společně utváří božskou harmonii vůní. Přivoňte k vůni, kterou tvoří pouze tři ingredience a utváří tak spojení, kterému nelze odolat. Provoňte své tělo parfémovanou vodou Paco Rabanne Olympéa Intense. Parfém Paco Rabanne Olympea Intense si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Paco Rabanne Olympea Intense vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Paco Rabanne Olympea Intense :

Hlava parfému Paco Rabanne Olympea Intense :

pepř, sůl

Srdce parfému Paco Rabanne Olympea Intense :

ambra, pomerančový květ, okvětní lístek růže

Základ parfému Paco Rabanne Olympea Intense :

vanilka


Kategorie: Paco Rabanne

Paco Rabanne Olympea Intense - dámská EDP 50 ml

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.