Kadeřník – Vizážista přímo v naší prodejně na Praze 2

V naší prodejně Praha 2, Sokolská 19 u I.P. Pavlova je nyní k dispozici přední český kadeřník a vizážista Martin Šmíd. Spojení přední parfumerie s významným kadeřníkem a vizážistou přináší pro naše zákazníky výjimečnou možnost nechat se hýčkat v těch nejlepších rukou v ČR. U nás můžete zažít svojí životní proměnu. Martin je specialistou na kompletní proměny vizáže, ale může nabídnout i klasické dílčí služby jako je stříhání, barvení, dekorativní líčení a poradenské služby v oblasti stylu. Martin má zkušenosti již více než 20 let a je držitelem mnoha prestižních ocenění.

Akční ceník pro tento týden, akce podporovaná eshopem Xparfemy.cz

Ve spolupráci s Martinem jsme připravili nevídané možnosti. Nechte se hýčkat profesionálem za zlomky původních cen díky.

Martin poskytuje tyto služby: Kadeřnictví, Proměny, Dekorativní líčení, poradenská služba /stylista, psychologie, konzultace

Procedura Cena od do
Foukaná 190 Kč 250 Kč
Střih, foukaná, konečná úprava 290 Kč 350 Kč
Barva, střih, foukaná, konečná úprava 460 Kč 650 Kč
Melír, střih, foukaná, konečná úprava 550 Kč 690 Kč
Více barevný melír, střih, foukaná, konečná úprava 540 Kč 750 Kč
Společenský účes, svatební účes 790 Kč 1040 Kč
Kompletní proměna bez foto ateliéru 1340 Kč  
Líčení 550 Kč 550 Kč
poradenská služba- změna image 130 Kč za hodinu 130 Kč za hodinu

Kontakt

Sokolská 1555/19, Praha 2 – 150m od I.P. Pavlova

e-mail: atelier.muty@gmail.com
e-mail: levnekrasna.info@seznam.cz
telefon: 776 773 068

facebook: Kadeřník- vizážista

O Martinovi – 20 let v oblasti kadeřník – vizážista

Ocenění – Martin je „Kadeřníkem roku 1998“ v Berlíně – první vícemistr účesové tvorby ve Stuttgartu, je výhradní kadeřník České republiky 2011 v charitě

Martin je člověk, který se věnuje již 22. rokem organizaci zábavných, módních a společenských akcí.   V minulosti uspořádal benefiční akce – dětský domov v Praze Klánovicích – Ústav sociální péče Chlumín – útulek pro opuštěné psy v Praze 4 Modřanech – akce pro Sluneční zahradu – mentálně postižené děti s více vadami a několik charitativních akcí pro výběrové konto Pomozte dětem (známé jako Kuře ČT).

Vánoční hvězda v roce 2012 byla jeho 40. charitativní akcí, a také jeho poslední. Martin je „Kadeřníkem roku 1998“ v Berlíně – první vícemistr účesové tvorby ve Stuttgartu, je výhradní kadeřník České republiky 2011 v charitě (za to, že se jako jediný kadeřník věnuje charitám), – natočil 7 charitativních CD (jako zpěvák), celkem na svých charitativních akcích vybral 2 915 000 Kč, působí 22 let v oblasti módy – kadeřník, vizážista, 20 let v oblasti charitativních ak­cí.

Služby od Martina

Martin nabízí v prvé řadě famozní kompletní proměny. Jeho pověst putuje imaginárním modním řečištěm po celé republice hlavně díky maximálně spokojeným zákazníkům, a tak má neustále nabitý program. Nyní i Vy máte možnost se k tomuto opravdému řemeslníkovi stylu objednat. Vyberte si z kompletní nabídky jeho úžasných služeb.

Kadeřnictví

Účes je nedílnou součástí Vaší osobnosti a první dojem bývá vždy tím nejdůležitějším. Proto se profesionál Martin stará o to, aby byl Váš vzhled vždy perfektní. Nechte se opečovávat v domácím prostředí našeho kadeřnictví. Těmi nejkvalitnějšími vlasovými přípravky docílíme dokonalého vzhledu Vašich vlasů.

Líčení

Martin je vynikající kadeřník ale i stejně dobrý v líčení a celkové vizáži. Má obrovský cit pro kombinaci barev a tónů k Vašemu outfitu, stylu a chování. Dokáže naprosto přesně vystihnout osobnost každé svojí zákaznice a tu doplnit o vhodné líčení tak, aby se žena po jeho zásahu cítila ještě lépe, sebejistě a hlavně sama sebou.

Kompletní proměny

Martin je také specialistou na kompletní proměny. Dokáže excelentně zkombinovat účes, líčení a Váš outfit. Po jeho proceduře se budete cítit opravdu skvěle. Podívejte se do galerie proměn.

Galerie

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.