Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey - pánská EDT 100 ml


Značka: Issey Miyake
Nedostupné
1 397 1 397 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey


Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey - pánská EDT 100 ml

Parfém Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey:

V nové vůni toaletní vody pro muže Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey, která se stala novinkou roku 2017, se promítá krása a síla přírody, život a kouzlo čisté vody. Výsledkem je vůně, která je stejně magická jako teplé sluneční paprsky, které se shlížejí v průzračné mořské hladině. Také samotný design flakonku ve světle modré barvě připomíná sílu a hloubku vody.

Svěží a čistá, taková je toaletní voda, jejíž vonný koncert je zahájený spojením nasládlé vůně grapefruitu a aromatu bergamotu. Úvodní citrusové tóny jsou následovány mořskými notami ukrytými v samotném srdci. Závěr, který podtrhne vaši mužnost, spojuje vůni jantarového dřeva a vůni kašmeranu. Načerpejte energii do každého nového dne s toaletní vodou Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey.Parfém Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Issey Miyake A Scent :

Hlava parfému Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey:

grapefruit, bergamot

Srdce parfému Issey Miyake L´Eau Majeure d´Issey :

mořské tóny

Základ parfému Miyake L´Eau Majeure d´Issey :

kašmír, dřevitý tón


Kategorie: Issey Miyake

Issey Miyake L´Eau Majeure D´Issey - pánská EDT 100 ml

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.