E.L.F. STUDIO Paletka korektorů pro 4 roční období - Dark 5,3 g

1x hodnoceno zákazníky
1 5

Značka: e.l.f.
nedostupné
105 105 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


E.L.F. STUDIO Paletka korektorů pro 4 roční období - Dark 5,3 g

Důvtipný nápad pro potěšení našich zákaznic! Nyní už nemusíte kupovat nový a nový korektor na každou roční dobu, protože v každém období má pleť jiný tón a odlišné potřeby. E.l.f. představuje elegantní kompaktní paletku, která obsahuje 4 skvělé, přizpůsobitelné korektory – od světlých přes střední po tmavé odstíny Je to věc, kterou musí mít každá milovnice krásy a líčení. Tyto profesionální korektory jsou dobře pigmentované, poskytují maximální krytí a zamaskují veškeré nedostatky pleti včetně pigmentových skvrn, tmavých kruhů, zarudnutí a vyrovnají i nestejnoměrný tón pleti pro bezchybný, profesionálně nalíčený vzhled!

Určeno pro: Ženy

Účinky:

  • perfektní krytí
  • zakryje všechny nedostatky pleti

Jak používat: Naneste korektor prsty nebo štětcem na místa, které potřebujete zakrýt. Zafixujte e.l.f. pudrem a nakonec můžete použít e.l.f. Fixátor make-upu pro vytvoření otěru odolného make-upu, který vydrží celý den.

Videorecenze - E.L.F. korektory a rozjasnovace


Kategorie: Sady a paletky , Korektory

E.L.F. STUDIO Paletka korektorů pro 4 roční období - Dark 5,3 g

  • Hana Nováková 28.04.2013

    Skvělá paletka korektorů, která zamaskuje všechny vady pleti a to po celý rok ve třech různých provedeních, dark, medium a light. Cena vynikající.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.