Diet Esthetic Aloe Vera - Gel 250 ml

2x hodnoceno zákazníky
2 5

Značka: Diet Esthetic
nedostupné
199 199 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


Diet Esthetic Aloe Vera - Gel 250 ml

Aloe vera gel je 100% čistý gel.

Použití: Ideální k ošetření opálené, spálené, citlivé, alergické kůže či k ošetření popraskaných žilek v obličeji. Je vhodný také po laserové, elektrické nebo voskové epilaci.

Kosmetické vlastnosti: Aloe vera má zvláčňujcí, hydratační a protizánětlivé účinky. Všechny tyto účinky předurčují Aloe vera gel používat preventivně po slunění nebo po spálení. Bylo prokázáno, že aloe pozitivně působí právě na léčení zranění způsobených nadměrným působením UV záření na kůži. Používá se také hojně v léčbě suché, podrážděné a zarudlé kůže. Je vhodná i pro děti. Lze ji použít i při kožních onemocněních (ekzémy, akné, lupénka, atopický ekzém, puchýře apod.), proti stárnutí pokožky a pleti, dlouhodobě hydratuje.


Kategorie: Přírodní BIO kosmetika , Dámská kosmetika , Diet Esthetic - vše pro mladší vzhled , VÝŽIVA, HYDRATACE , Pleťové krémy denní , Tělová mléka, krémy a oleje , Tělová kosmetika , Pleťová kosmetika , Pro zdraví

Diet Esthetic Aloe Vera - Gel 250 ml

  • Jan Nechvátal 31.08.2013

    Aloe Vera máme rádi a kupujeme často.

  • Jan Nechvátal 31.08.2013

    Aloe Vera máme rádi a kupujeme často.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.