Diesel Fuel For Life Homme - pánská EDT 125 ml

14x hodnoceno zákazníky
14 4

Značka: Diesel
nedostupné
1 579 1 579 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


Diesel Fuel For Life Homme - pánská EDT 125 ml

Parfém Diesel Fuel For Life Homme :

Je smyslná vzrušující vůně pro muže, kteří dokážou žít život naplno. Milují pohyb, ležérní styl, volnost a prostor. Životodárný a bohatý parfém v sobě ukrývá elixír vášně a touhy. Vůně Fuel for Life Homme nadchne vás i vaše okolí!Parfém Diesel Fuel For Life Homme si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Diesel Fuel For Life Homme vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Diesel Fuel For Life Homme :

Hlava parfému Diesel Fuel For Life Homme :

Hvězdičky anýzu, grapefruit

Srdce parfému Diesel Fuel For Life Homme :

Malina, levandule

Základ parfému Diesel Fuel For Life Homme :

Heliotrop, suchá dřeva

Video k parfému Diesel Fuel for Life
Kategorie: Diesel

Diesel Fuel For Life Homme - pánská EDT 125 ml

 • Karel Šmída 22.03.2013

  Moje oblíbená vůně. Ze začátku hodně ovoce, to mám rád. Později nastupují dřevité tóny. Koření tam moc necítím. Je dost výrazná, takže spíše na chladnější dny nebo na večer. Výdrž dobrá.

 • Hana Nováková 28.02.2013

  Nená špatná, ale trochu předražená.

 • Naďa Vařachová 29.09.2012

  Povedená pánská vůně, příjemně dřevitě-kořeněná,ale i mírně svěží. Výdrž velmi dobrá. Jinak věková kategorie bych řekla tak 20+.

 • Veronika Sloveská 12.07.2012

  Zajímavá kořeněná hodně výrazná vůně. Vhodná spíš na večer nebo v zimním obodobí. Aplikace stačí hodně málo. Má dobrou výdrž.

 • Vendula Kotlanová 30.11.2011

  Velmi příjemná fougerová vůně, která působí mužně a elegantně, čímž ovšem nechci říct, že by se mi nelíbila na mladších mužích. Nejvýraznější je na začátku (kořeněný grep), následně přechází do levandulově-dřevita. Podle mě se dá nosit kdykoliv a kamkoliv. I výdrž má dost dobrou. Tři hvězdičky dávám jen proto, že obsažené složky znám už z jiných vůní.

 • Jitka Bártová 08.09.2011

  Hezká ovocná vůně, příjemně okořeněná. Výsledek je velmi intenzivní, takže doporučuji spíš na večer. Výdrž vynikající. Hodně podobný typově dámské verzi.

 • Petr Slovenský 11.08.2011

  Velmi pěkná, výrazná, sladší a kořeněnější vůně. Nic pro svěženkáře. Vhodná spíš na večer a zvláštní příležitosti. Výdrž vynikající. Celkově je moc povedená.

 • Lukáš Vencl 28.06.2011

  velice těžká agresivní a vlezlá kořeněná vůně. Mně se nelíbí.

 • Alena Horváthová 05.08.2010

  Stejně jako dámská verze ani tato mě příliš nezaujala. Těžší kořeněná vůně, která mě po čase obtěžuje.

 • Eva Brýdlová 20.07.2010

  Velmi zajímavá ovocně sladká a zároveň větrová vůně. V průběhu se proměňuje, i s počasím se trochu mění. Od Dieselu příjemné překvápko!

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.