Bvlgari Omnia Crystalline - dámská EDT 25 ml

39x hodnoceno zákazníky
39 3.5

Značka: Bvlgari
Nedostupné
641 641 Kč

 Tester k vyzkoušeni je k dispozici na prodejně Praha

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Bvlgari Omnia Crystalline


Bvlgari Omnia Crystalline - dámská EDT 25 ml

Parfém Bvlgari Omnia Crystalline :

Stejně jako přírodní křišťál skrývá v sobě i tato vůně mnoho rozmanitých vrstev – vonných tónů, které společně vytvářejí její originální a ojedinělou vůni. Počáteční tóny přinášejí průzračnost svěžího bambusu v kombinaci se šťavnatým nashi. Srdce vůně odhaluje závoj upředený z lotosových květů, aniž by zasahoval do svěžího charakteru celé kompozice. Decentní a smyslnou tečku tvoří balzové dřevo. Omnia Crystalline je průzračně svěží vůně, originálně okořeněná špetkou suchého dřeva. Na trhu je parfém od roku 2005.Parfém Bvlgari Omnia Crystalline si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Bvlgari Omnia Crystalline vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Bvlgari Omnia Crystalline :

Hlava parfému Bvlgari Omnia Crystalline :

Nashi, bambus

Srdce parfému Bvlgari Omnia Crystalline :

Lotosový květ

Základ parfému Bvlgari Omnia Crystalline :

Balzové dřevo

Kategorie: Bvlgari , Dámské

Bvlgari Omnia Crystalline - dámská EDT 25 ml

 • Naďa Vařachová 21.08.2013

  Příjemná čistá a přesto překvapivě výrazná vůně.

 • Martina Mičková 28.02.2013

  Jedna z nejúžasnějších vůní, momentálně ji mám doma.

 • Jaromíra Orlíková 06.05.2012

  Skvělá, čistá vůně lotosu.

 • Veronika Sloveská 06.03.2012

  Pěkná krystalicky jemná a čistá vůně od Bvlgari. Asi nejznámější od této značky. Podle mě vhodná pro nenáročné na běžné denní nošení. Také jako dárek rozhodně neurazí.

 • Martina Dvořáčková 04.02.2012

  Příjemná, "křišťálově čistá" vůně, trošku připepřená a se závany svěží zeleně a ovoce. Mě neurazila ani nenadchla, rozhodně se ale najde spousta lidí, které určitě zaujme.

 • Věra Dobejová 12.01.2012

  Překrásná a osobitá vůně, která se nenuceně rozvine. Je příjemná i jako dárek. Určitě nikoho neurazíte.Květinová vůně, která není přeplácaná. Hodí se pro hodně žen. Jen ta cena je dot vysoká a výdrž dost malá. Ale flakonek má vkusný.

 • Andrea Šťastná 10.11.2011

  Jemná, ale ne sladká. Je neuvěřitelně příjemná, nevtíravá a přitom poměrně dlouho vydrží. Zatím jsem nepoznala člověka, kterému by se nezamlouvala. Je vhodnější spíše na jaro, léto.

 • Jana Brhelová 03.11.2011

  Tuhle vůni nosí spousta žen tak nějak mi už začíná vadi dostala jsem ji jednou na vánoce tak nějak mi leží na poličce jinak výdrž silná

 • Libuše Dedková 31.10.2011

  Příjemná a čistá vůně, ale podle mě docela obyčejná. Bvlgari má ostřejší a zajímavější vůně. Tato je ale ideální na denní nošení.

 • Ilona Kačerová 20.10.2011

  Úžasně jemná a lehká vůně do příjemných letních dní. Pěkná.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.