Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve - pánská EDT 100 ml


Značka: Bvlgari
Nedostupné
1 264 1 264 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve


Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve - pánská EDT 100 ml

Parfém Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve :

Vůně Bvlgari Aqva Pour Homme, inspirovaná hlubinou oceánu a nekonečnou svěžestí, která je s chladivou vodou spojena, byla představena v roce 2005 slavným parfumérem Jacquem Cavallierem. O 12 let později se tato jedinečná a velmi mužná vůně dočkala své pokračovatelky v podobě vůně toaletní vody Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve. I za touto jedinečnou vůní stojí stejný světoznámý parfumér. Vůně toaletní vody Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantique je osvěžující a energickou vůní, která je inspirována sílou Atlantského oceánu.

Přímo z hlubin moře byla vytvořena klíčová složka vůně, kterou je mořský ambrový akord, na kterém je vůně postavena. Vodní tóny, které z vás udělají vládce vod i muže, jež si dokáže podmanit srdce každé ženy, doplňují osvěžující akordy sicilského citronu, kalábrijského bergamotu a nezaměnitelná vůně šalvěje. Srdce vůně přetéká mořskými tóny, které se prolínají se sladkou vůní jablka. Vonné složky v základu vyvažují vonné tóny a dodávají vůni na mužnosti. Hřejivé santalové dřevo, benzoin, vetiver a pačuli ukončují osvěžující vonnou kompozici. Pociťte na svém těle nekonečnou sílu vod s toaletní vodou pro muže Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve.Parfém Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Bvlgari Aqva Pour HommeAtlantiqve :

Hlava parfému Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve :

citron, bergamot, šalvěj, vodní tóny

Srdce parfému Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve :

jablko, šedá ambra, mořské tóny

Základ parfému Bvlgari Aqva Pour HommeAtlantiqve :

pačuli, vetiver, santalové dřevo, benzoin, ambrové dřevoVideo k parfému Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve
Kategorie: Bvlgari , Ihned k expedici ,

Bvlgari Aqva Pour Homme Atlantiqve - pánská EDT 100 ml

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.