Beyoncé Heat - odstřik dámská EDP 1 ml

14x hodnoceno zákazníky
14 3

Značka: Beyoncé
nedostupné
15 15 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Beyoncé Heat


Beyoncé Heat - odstřik dámská EDP 1 ml

Parfém Beyoncé Heat:

Vůně se představuje v ohromujícím skleněném flakonu, jenž spojuje touhu se sofistikvaností a vytváří silný, sexy, elegantní dojem. Design flakonu koresponduje se samotnou Beyoncé, odráží provokativní, sexy křivky a zrcadlí v sobě smyslnost a vášeň. Uhlazený čtvercový tvar nadčasového balení se směrem ke svému vrcholu zužuje do svůdně útlého hrdla. Rudá barva flakonu vytváří rafinovaný dojem nespoutaného ohně sálajícího uvnitř. Luxusní vzhled balení podtrhuje zlatý rozprašovač, na němž jsou vyryta slova “Beyoncé” a “Heat”. Konečný vzhled dotváří okázalý skleněný uzávěr, na jehož vršku najdete vyryté písmeno B. Design krabičky věrně vystihuje opravdové umění. Kombinace výrazných odstínů ohnivě rudé, zlaté a černé barvy vás zaujme na první pohled, nemůžete si nevšimnout. Po stranách opět naleznete symbolické B, které je v rozích orámované zdobenými, ženskými brokáty černých odlesků. Parfém Beyoncé Heat si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Beyoncé Heat vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Beyoncé Heat :

Hlava parfému Beyoncé Heat :

Orchidej, magnólie, neroli, broskev

Srdce parfému Beyoncé Heat :

Mandle, zimolez, pižmo

Základ parfému Beyoncé Heat :

Sekvojové dřevo, fazole Tonka,jantar

Video k parfému Beyoncé Heat


Kategorie:

Beyoncé Heat - odstřik dámská EDP 1 ml

 • Anna Leskovanova 31.03.2013

  Výborný a levný způsob jak vyzkoušet různé vůně :-)

 • Věra Dobejová 22.01.2013

  Hodně sladká vůně - opět od Beyoncé. Je teplejší s průměrnou výdrží.Flakonek je opravdu nádherný.Líbí se mi více, než vůně sama.

 • Iva Lincová 03.11.2012

  Přeslazené a ne moc originální cosi, spíše přeplácané a to vše ukryté v nádherném flakonku. Má dobrou výdrž - to se musí Beyoncé nechat. Na mě je to stále dost sladké.

 • Miluše Kopecká 25.04.2012

  Je dělaná do teplejších tónů, avšak je příliš výrazná.

 • Tomáš Ziml 17.02.2012

  Nejprve mě zaujala reklama na tuto vůni, tak jsem ji chtěl ozkoušet, že bych ji kopil přítelkyni, ale přišla mi taková agresivní hodně výrazná a seděla by spíše na ženy 30+ .

 • Eva Macíčková 13.01.2012

  Tak toto není můj šálek kávy-teplá slaká vůně s kořeněným poddtónem.Mám dojem, že vůní tohoto typu jsou mraky. Nutno podotknout, že z vůní tohoto typu mě bolí hlava, ale u této se to nestalo, takže za to hvězdička navíc. Výdrž dobrá.

 • Martin Doležal 11.01.2012

  No,tak nevím,nic by se nestalo,kdyby ten parfém neexistoval. Za mě - špatný :-(

 • Ilona Kačerová 11.10.2011

  Je to příjemná a velmi krásná vůně plná vášně a nespoutanosti. Mně osobně se velice líbí, je to paráda. Výdrž má také dobrou a cena je ucházející.

 • Jitka Bártová 15.09.2011

  Kolotočářská sladká vůně. Hlavně ze začátku je trochu otravná, po čase se rozvoní a je příjemnější. Takový sladký kompot. Jako dárek bych ji vypotřebovala, ale sama bych ji nekoupila. Určitě pro milovnice sladších ovocných a těžších vůní. Doporučuju vyzkoušet.

 • Vendula Kotlanová 31.05.2011

  Pro mě je tahle ovocně-květinová vůně s dřevitým aroma taky spíš zklamání. Po chvilce jsou cítit i mandle, ty já zrovna nemusím. Jedná se o tzv. hřejivý typ vůně, takže v létě bych se jí rozhodně vyhnula.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.