Beyoncé Heat - dámská EDP 50 ml

23x hodnoceno zákazníky
23 3.5

Značka: Beyoncé
Nedostupné
325 325 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.

Další varianty - Beyoncé Heat

Beyoncé Heat - dámská EDP 100 ml
315 Kč 550 Kč
Ušetříte: 43% z ceny
koupit

Beyoncé Heat - dámská EDP 50 ml

Parfém Beyoncé Heat:

Vůně se představuje v ohromujícím skleněném flakonu, jenž spojuje touhu se sofistikvaností a vytváří silný, sexy, elegantní dojem. Design flakonu koresponduje se samotnou Beyoncé, odráží provokativní, sexy křivky a zrcadlí v sobě smyslnost a vášeň. Uhlazený čtvercový tvar nadčasového balení se směrem ke svému vrcholu zužuje do svůdně útlého hrdla. Rudá barva flakonu vytváří rafinovaný dojem nespoutaného ohně sálajícího uvnitř. Luxusní vzhled balení podtrhuje zlatý rozprašovač, na němž jsou vyryta slova “Beyoncé” a “Heat”. Konečný vzhled dotváří okázalý skleněný uzávěr, na jehož vršku najdete vyryté písmeno B. Design krabičky věrně vystihuje opravdové umění. Kombinace výrazných odstínů ohnivě rudé, zlaté a černé barvy vás zaujme na první pohled, nemůžete si nevšimnout. Po stranách opět naleznete symbolické B, které je v rozích orámované zdobenými, ženskými brokáty černých odlesků. Parfém Beyoncé Heat si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Beyoncé Heat vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Beyoncé Heat :

Hlava parfému Beyoncé Heat :

Orchidej, magnólie, neroli, broskev

Srdce parfému Beyoncé Heat :

Mandle, zimolez, pižmo

Základ parfému Beyoncé Heat :

Sekvojové dřevo, fazole Tonka,jantar

Video k parfému Beyoncé Heat


Kategorie: Beyoncé

Beyoncé Heat - dámská EDP 50 ml

 • Neregistrovaný zákazník 18.02.2015

  Mužů doporučit dostala jsem jí od manžela .Mám ráda silné a slaké vuně a tato má vše co mám ráda .A vydrží celý den .Zákazníci mě říkají že krasně voním .Na každe ženě voní jinak .

 • Brigita Balogová 31.05.2013

  Podlě mě je moc sladká a teplejší.

 • Věra Dobejová 22.01.2013

  Hodně sladká vůně - opět od Beyoncé. Je teplejší s průměrnou výdrží.Flakonek je opravdu nádherný.Líbí se mi více, než vůně sama.

 • Iva Lincová 03.11.2012

  Přeslazené a ne moc originální cosi a to vše ukryté v nádherném flakonku. Má dobrou výdrž - to se musí Beyoncé nechat. Na mě je to stále dost sladké.

 • Dominika Klaslová 25.08.2012

  Skvělá, sladká vůně s dobrou výdrží.

 • Nikola Stojková 21.06.2012

  Vůní jsem dostala a už víckrát bych si jí sama nekoupila! Je sladká jak bon pari, opravdu mi připomíná ten červený bonbonek, někdo tyto extra sladké vůničky má rád, takže bude nad míru spokojen

 • Štefan Balog 29.05.2012

  Květiny a přeslazené mix něčeho. Někomu se to může líbit. Známá ji má a na ní mi voní celkem pěkně.

 • Martin Včelka 07.12.2011

  Nádherená sladká vůně s velmi dobrou výdrží, navíc ji vlastní přítelkyně, takže tuto vůni zbožňuju.

 • Michaela Kopecká 05.12.2011

  parfém zklamal, je drahý a musím bohužel říct, že absolutně nevoní

 • Vendula Šocová 01.12.2011

  Na můj vkus příliš přeslazená vůně, která je tak sladká je stejně přeslazená jako bonbon posypnaý cukrem. Ale pokud si chcete připadat jako cukrátko,tak je to správná volba.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.