BEAUTY LASHES Sérum pro růst řas 3,5 ml

11x hodnoceno zákazníky
11 5

Značka: Perfect Lashes
nedostupné
1 900 1 900 Kč 2 890 Kč Ušetříte 34% z ceny

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


BEAUTY LASHES Sérum pro růst řas 3,5 ml

Unikátní sérum – revoluční novinka – aktivující nový a silný růst vlastních řas. Tento kosmetický prostředek je v plastové lahvičce s vloženým aplikátorem ke snadnému nanášení bez jakýchkoliv ztrát.

Pro vaše krásné oči, pro delší řasy.

BEAUTY LASHES je bioaktivní růstový stimulátor, který při pravidelné aplikaci na řasy způsobí jejich nový intenzivní růst, prodloužení a zahuštění horních i dolních řas. Přípravek funguje zcela spolehlivě v každém věku. Dosahuje neuvěřitelných výsledků. Vyžaduje pouze jediné. Pravidelnou a pečlivou aplikaci a trpělivost. Maximálního prodloužení a zahuštění řas je dosaženo za 3 – 4 měsíce. Výsledek však stojí za to!Aplikujte pravidelně na noc, alespoň 3x týdně na čisté, omyté a osušené řasy a na část víčka, z nějž řasy vyrůstají.


Kategorie: Nejlepší řasenky , Řasenky

BEAUTY LASHES Sérum pro růst řas 3,5 ml

 • Neregistrovaný zákazník 07.02.2014

  Skvělý prostředek. Mám po něm krásně dlouhé a husté řasy. Aplikace je taky jednoduchá. Doporučuji.

 • Jan Nechvátal 30.09.2013

  Bezvadný prostředek na vlasy, na dlouhé i krátké a máme v rodině zkušenost, že i na dlouhé barvené. Takže můžu jen doporučit.

 • Eva Maršíková 31.01.2013

  dokonale regeneruje a dodává zdraví a vitalitu

 • Neregistrovaný zákazník 28.01.2013

  Funguje to, ale bohužel jen po krátkou dobu, pak Vám vypadají a máte holá místa než Vám dorostou nové řasy

 • Dominika Klaslová 25.01.2013

  Zesílí a zhoustnou řasy, je to dobrý přípravek.

 • Šárka Ortová 16.01.2013

  také jsem objednala,tak už se těším..chci se zeptat ten vzhled těch řas jak dlouho to vydrží.napořád nejspíš neee...děkuji

 • Neregistrovaný zákazník 18.12.2012

  Úžasné, opravdu funguje, měla jsem štětinky a už nemám.....

 • Neregistrovaný zákazník 23.08.2012

  Zkusila jsem beauty lashes. Jako každá žena jsem očekávala zázrak .Opravdu se dostavil,řasy jsem měla zničené a krátké po umělých řasách.Za 3 měsíce se mě lidé ptali jestli mám zase umělé:).Opravdu to funguje.

 • Neregistrovaný zákazník 11.08.2012

  Fungujeeee!!!!!!

 • Neregistrovaný zákazník 17.03.2012

  Dlouho jsem uvažovala o koupi, nejsem nejbohatší a cena se mi zdála opravdu vysoká. Ale, budu mít svatbu a chci pěkné řasy a umělé nechci. V prosinci jsem si sérum koupila a už po měsíci paráda, po dvou krása a po třech úlet. Řasy mi opravdu zesílily, zhoustly a prodloužily se. Až mi dojde tutově si objednám ještě jedno, někteří lidi ho asi nesnesou ale mě nic nedělá a už se těšim na svatební fotky, budu jak mrkací panenka :-) Dajka

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.