Agent Provocateur Agent Provocateur - dámská EDP 100 ml

9x hodnoceno zákazníky
9 2.5
Nedostupné
609 609 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


Agent Provocateur Agent Provocateur - dámská EDP 100 ml

Parfém Agent Provocateur Agent Provocateur :

Moderní klasika Agent Provocateur se skládá z exotických a svůdných složek – opojného jasmínu, temného vetiveru, vzácného šafránu. Agent Provocateur je provokativní sexy parfém, stejně jako prádlo stejnojmenné značky. Hladký růžový flakon, který vypadá jako porcelánový, kontrastuje s chyprově orientálním obsahem. Parfém je z roku 2000.Parfém Agent Provocateur Agent Provocateur si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Agent Provocateur Agent Provocateur vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Agent Provocateur Agent Provocateur :

Hlava parfému Agent Provocateur Agent Provocateur :

Šafránový olej z Indie, ruský koriandr

Srdce parfému Agent Provocateur Agent Provocateur :

Egyptský jasmín, vetiver z Haiti, magnólie, gardénie

Základ parfému Agent Provocateur Agent Provocateur :

Cedr, pižmo, ambra

Kategorie: Agent Provocateur

Agent Provocateur Agent Provocateur - dámská EDP 100 ml

 • Veronika Bártová 03.05.2011

  Opravdu velmi osobitá kořeněná vůně v nádherném jednoduchém flakonku. Této vůni se jen tak nějaká nepodobá. Flakonek absolutně nepopisuje svůj obsah..Čekala bych nenáročnou růžovou vodičku..Z této vůně nejspíš masová záležitost nikdy nebude, oceňuji ale její originalitu. Výdrž je velice slušná.

 • Michaela Ornstová 11.07.2010

  ZAjímavá a nevšední orientální vůně, co příliš nekoresponduje s bárí růžoou barvičkou na obale:) Nutné vyzkoušet!!

 • Lenka Mikulcová 02.07.2010

  Silnější mýdlová vůně vhodná na podzimní nošení

 • Lucie Vránová 28.06.2010

  Milé překvapení v krásném, trochu burleskním flakonu. Hodně silné, kořeněné první přičuchnutí, šafrán a koriandr v kombinaci s růží, nic pro nevinné holčičky.

 • Martin Gall 07.06.2010

  Souhlasím s luxusním flakonem, ale nesouhlasím s tím, že vůně je nepovedená. NAopak mi připadá velice sexy, na večer nebo na party bude dobře výrazná a přitom svůdná. Moc se mi líbí, má prostě sexappeal!

 • Tereza Vodičková 24.05.2010

  Hmmm, tohle není zrovna můj šálek kávy... Vůně je laděna do květinově chypré, velmi intenzivní, rozhodně to není žádná svěženka! Dovedu si ji představit na femme fatale, ženě sexy, elegantní, která si jde svou cestou a chce na okolí zapůsobit a udělat dojem! Na mě je vůně příliš výrazná, necítila jsem se s ní na zápěstí v tramvaji bezpečně :D

 • Hana Roháčová 23.04.2010

  Musím souhlasit, že jde mýdlovou vůni. Je poměrně agresivní. Dnes jsem ji testovala už podruhé a název značky Agent provocateur vystihuje(negativně) tuto značku. Vůně byla provokující, ale pro mě takovým nepříjemným směrem. Na mě působila trochu jako zbraň.

 • Lada Nováková 15.04.2010

  Musím říci, že já jsem s touto vůní velmi spokojená, cítím v ní nádherný šafrán, ještě nádhernější zemité pačuli a smyslnou růži...nemám co dodat - v posteli s ní jistě uspějete ;-)

 • Martina Dvořáčková 09.04.2010

  Přiznám se, že Agent Provocateur mě do svých sítí neulovil... Koupila jsem si ho z části navnazená kladnými a zajímavými recenzemi - údajně mělo jít o sexy, smyslnou vůni. Takovou jaká je celá image značky Agent Provocateur. Vůně se u mě ale dlouho neohřála. Místo sebevědomé vůně jsem cítila jen na mě velmi agresivní aldehydy a mýdlo. Nic pěkného pro mě, bohužel. Flakonek je vskutku luxusní.

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.