Další varianty
| U Vás kdekoliv v ČR poštou | 2-4 dny | |
| U Vás kdekoliv v ČR InTime | 2-4 dny | |
| U Vás kdekoliv v SK InTime | 4-6 dny | |
| U Vás kdekoliv v ČR PPL | 2-4 dny | |
| U Vás Praha Kurýr | 2-4 dny | |
| K vyzvednutí: prodejna Praha | 2-4 dny | |
| K vyzvednutí: sklad Pisek | 2-4 dny |
Moschino I Love Love - dámská EDT 100 ml
Parfém Moschino I Love Love :
Jiskřivá a plná radosti – taková je nejnovější vůně Moschino určená ženě, která je ráda zamilovaná, plná života, lehce ironická a není s ní ani chvilku nuda. Parfém Moschino I Love Love si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Moschino I Love Love vám může dělat radost již za několik dní.
Složení parfému Moschino I Love Love :
Hlava parfému Moschino I Love Love :
Pomeranč, grapefruit, citrón, červený rybízSrdce parfému Moschino I Love Love :
Čajová růže, konvalinky, sítina, skořiceZáklad parfému Moschino I Love Love :
Tanakové dřevo, santálové dřevo, pižmoRecenze k Moschino I Love Love - dámská EDT 100 ml
- Neregistrovaný zákazník
19.01.2012 - 19:17nikdy mě nenapadlo,že v takovém flakonku se skrývá taková krása,dostala mě :o)
- Klaslová Dominika
01.12.2011 - 18:26Překrásná vůně s velmi dobrou výdrží.
- Havel Dominik
30.11.2011 - 23:09tuto vonu som mala ako vzorku a teraz som si ju objednala ako parfem. je nadherna,
- Kotlanová Vendula
30.11.2011 - 16:22Moc příjemná květinově-ovocná vůně, u které mi zatím vůbec nevadí, že je to "davovka". Nejradši ji mám pochopitelně v létě, kdy mě úžasně osvěží, což ale neznamená, že si s její pomocí někdy nedobiju energii i ve zbývajících částech roku. A i když je to "jen EDT", doporučuji ji používat na těle, kde se lépe rozvíjí. Ze začátku v ní dominuje grep, chvílemi cítím i něco jako kiwi, po rozvinutí se objevuje skořicové aroma spolu s trochou svěžích konvalinek a růží. Ke konci se "zklidní" do dřevita s výrazným cedrem. Jak už jsem naznačila, i když je to jen EDT, má na těle poměrně slušnou výdrž, na oblečení i pár hodin.
- Nechvátal Jan
24.11.2011 - 00:52určitě by si flakon nedala manželka na poličku a vůně rozpustilá, jako když se vaří polévka ..co dům dal "
- Hrnčířová Dominika
18.11.2011 - 22:59Velmi příjemná, svěží, citrusová vůně, celkem dlouho vydrží. Při používání se flakon dobře drží v ruce. Kdo používá DG Light Blue, je to dost podobná vůně. Určitě doporučuji.
- Šťastná Andrea
02.11.2011 - 20:22Tuto vůni používám zejména v létě. Krásná lehká svěží vůně. Škoda, že je tak rozšířená a má jí skoro každá druhá :/
- Boháčová Simona
12.10.2011 - 13:17Velice podobná vůně Light blue od DaG a na toaletku má dobrou výdrž a ta cena??super
- Nechvátalová Miluše
04.10.2011 - 17:59souhlasím s předchozí recenzí...s tím flakonkem si dělají legraci, ne? to bych se styděla někde vytáhnout, že jsem si to půjčila od nejmladší dcery :)
- Dedková Libuše
15.09.2011 - 12:09Svěží citrusová vůně, docela hezká. Cítila jsem ji z papírku a stále váhám, zda koupit neb nekoupit. Flakon ve mně vyvolává pocit, že jde o vůni určenou spíš pro děti..














