Další varianty
| Masaki Matsushima Suu - odstřik dámská EDP 1 ml (NOVÉ) | Skladem | 16,- Kč |
Masaki Matsushima Suu - dámská EDP 40 ml
Parfém Masaki Matsushima Suu :
Suu v japonštině znamená zhluboka se nadechnout. Po vodě je vzduch dalším prvkem, který návrháře inspiroval k vytvoření nové dámské vůně. Vůně začíná expolozí šťavnatého exotického ovoce. Střed je něžně květinový a svůdně ženský. Spojením pižma a cedrového dřeva v základu pak vůně vrcholí nekončícím pocitem uvolnění a vyrovnanosti. Parfém Masaki Matsushima Suu si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Masaki Matsushima Suu vám může dělat radost již za několik dní.
Složení parfému Masaki Matsushima Suu :
Hlava parfému Masaki Matsushima Suu :
Nashi(japonská hruška), pomelo, karambolaSrdce parfému Masaki Matsushima Suu :
Jasmín, lotosový květZáklad parfému Masaki Matsushima Suu :
Křišťálové pižmo, bílé cedrové dřevoRecenze k Masaki Matsushima Suu - dámská EDP 40 ml
- Kouřilová Veronika
24.01.2012 - 19:24moc příjemná klidná a svěží vůně
- Častová Ludvika
23.08.2010 - 15:07Mě moc nezaujala, připadá mi taková tuctovější a nezajímavá. Něco jako levné parfémy z drogerie.
- Janáková Jaroslava
07.08.2010 - 15:58Můj objev roku, klidná, moc hezká , každému, kdo přičichl příjemná, harmonická,nepálí z ní oči ani nerozbolí hlava. Za sebe doporučuji, hlavně pro dny, kdy je člověk více ve stresu či spěchu, uklidňuje a harmonizuje mysl.
- Mikulcová Lenka
30.07.2010 - 22:58Krásná hruštička sbílými květy.Hodně zajímavá ,jako stvořená na krásné letní dny.
- Janáková Zuzana
08.07.2010 - 17:36Moc hezká, hladká a příjemná vůně.Ne příliš svěží, všechno tak akorát harmonicky sestavené. Myslím, použití kamkoliv a kdykoliv pro kohokoli, tato vůně podlé mého názoru nemůže nikomu vadit ani obtěžovat.
- Uherková Helena
01.07.2010 - 10:05Suu je moc pěkná záležitost. Nádherná ovocná kompozice, ale tak hezky sladěná, že v ní není nic, co by mi opravdu vadilo. Ideální je na jarní procházku, kdy se v probleskujícím sluníčku okolo vás vytvoří obláček ženské vůně a pomalinku se bude vznášet za vámi. Na opravdu horký den bych ji nemusela.
- Gall Martin
30.06.2010 - 16:15Divně sladký ovocný začátek, silná hruška s pomelem. Který sice po chvíli zmizí a rozleží se do jemný květinovky...Jinak by to byla pěkná jemná květinová letnička.
- Neregistrovaný zákazník
03.05.2010 - 11:50Tak tahle vůně se moc povedla, jemná, příjemná, prostě akorát. Je v pětce mých nejoblíbenějších
- Roháčová Hana
18.04.2010 - 14:35Suu... také miluji, ale MOC je prostě nej.
- Haňková Lenka
14.04.2010 - 19:50Velice příjemná vůně,není těžká,jen trochu výraznější,ale žádný bolehlav.Všechny ingredience jsou v ní harmonicky namíchané.Hladká květinová vůně,která nemůže nikoho urazit.





