Další varianty
Chanel No.19 - dámská EDP 35 ml
Parfém Chanel No.19 :
Chanel No.19 je kombinací zelených a bílých květů, dřeva a chypre. No.19 osloví šarmantní ženy. Parfém Chanel No.19 si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Chanel No.19 vám může dělat radost již za několik dní.
Složení parfému Chanel No.19 :
Hlava parfému Chanel No.19 :
Neroli, perské galbanumSrdce parfému Chanel No.19 :
Florentinský kosatec, jarní růže, francouzský narcisZáklad parfému Chanel No.19 :
Virginské cedrové dřevo, vzácné dřevo gaiac z Paraguaye, haitský vetiverVideo k parfému Chanel No.19
Recenze k Chanel No.19 - dámská EDP 35 ml
- Kotlanová Vendula
10.09.2011 - 18:32Tahle květinová vůně je pro mě mnohem zajímavější než profláklý číslo 5. Úvod sice nemá kdovíjaký, pak se však velmi pěkně rozvoní po kosatcích a narciskách s mýdlovým nádechem, to vše podtrhuje lehce aromatický dřevitý základ. Typicky svěží ale není ani omylem, ani ji nepovažuji za lehkou, proto bych ji doporučila hlavně pro večerní akce, eventuelně na denní nošení během podzimu/zimy. Má velmi dobrou výdrž, z oblečení je cítit i půl dne.
- Poupova Ljubou
25.07.2011 - 12:17Zvláštní jak z barvy parfému hned vytušíte , o jaký tip vůně pujde. Tahle "zelená" paráda, je opravdu svěže zelená , květinková a jiskřivá.
- Pešková Jitka
11.08.2010 - 15:19No.19 - vůně elegantní dámy, která ví, co od života chce. Nebo to ani tak být nemusí, záleží na vkusu každého z nás. Zeleně dřevitá vůně pryskyřice s lehce kouřovým podtónem, vetiveru, jehličnatého lesa, která se postupně mění, zjemňuje a uhlazuje do zelené krémovitosti, jemně podbarvené květinami. Vůně nekřičí do okolí, člověk ji ucítí spíš až ve větší blízkosti nositelky. Je potřeba dát jí dostatek času na rozvonění, teprve potom ukáže všechny své krásy...
- Dvořáčková Martina
09.08.2010 - 17:20Krásná, chanelovská vůně, v níž jsou však květiny spíše nenápadné. Rozhodně je více cítit dřevo. Rozvíjí se dlouho a nádherně a opravdové milovnice parfémů a labužnice ji jistě dokonale ocení. Na mě je v mém věku zatím bohužel nenositelná. Je pravda, že s touto vůní se člověk musí sžít.
- Horváthová Alena
05.08.2010 - 21:20Super luxusní elegantní vůně, výrazné květiny na dřevitém základu, nesnese ji každá, ale když ji umíte nosit, cítíte se božsky.
- Janáková Jaroslava
02.08.2010 - 20:04V prvni chvili jsem si ji take nebyla jista.. Je to tezsi vune, ale po nejake dobe se rozvine a je prijemna, voni cistotou.. A opravdu kvalitni, vydrzi vonet dlouho!
- Vondruška Jonáš
31.07.2010 - 23:25Zvláštní konvalinková vůně, trochu dřevitá, zelená a temná. V podstatě je svěží, ale zvláštně svěží, tak staře, dnes působí možná trochu nemoderně. Představuji si ji na starších ženách.
- Reimová Alena
28.07.2010 - 21:06Ani tato chanelka si mě nezískala. Na můj vkus je staromódní a opravdu nesnesitelná. Neumím si vůbec představit, že bych ji používala. Asi nejsem chanelovský typ.
- Skočíková Jiřina
23.07.2010 - 10:10"Devatenáctku" bych bez přemýšlení zařadila k vůním nadčasovým a velmi osobitým. Tak osobitým a jedinečným, že není divu, když se najde hodně nosů, kterým se zdá divná, nepříjemná a hodna k odsouzení. Není to ani zdaleka líbivka obecná. Je to vůně, kterou je třeba umět nosit s hrdostí a užívat si právě toho vědomí, že jsem zahalena do vůně jedinečné, zvláštní, do vůně vysoké třídy. Netřeba mi komplimentů od okolí, stačí mi vnímat kouzlo vůně a užívat si jej. A jisté je, že No.19 své kouzlo odhalí. Zde by mohlo dvojnásob platit rčení - kdo si počká, ten se dočká. Je to vůně, které je potřeba dát dostatek času k rozvinutí. Trvá jí déle než se uhladí a vlády se ujmou krémově zelené vrstvy ukryté v jejím srdci. Píši vlastně o verzi EDP, protože toaletku nemám vyzkoušenu. Dala jsem přednost plnější verzi především kvůli přítomnosti ylangu, který mám ráda. V No.19 není nijak dominatní, je jen součástí, která dává do celkové kompozice svou hutnou krémovost a zelenkavý opar. Řekla bych, že žádná ze složek se v devatenáctce nesnaží ujmout vlády. Právě naopak - všechny vrsty se prolínají jedna přes druhou a tvoří jedinečný celek.
- Ornstová Michaela
17.07.2010 - 11:19Smyslná květinová vůně s dřevitým základem. Ještě se ale na tento druh vůní necítím, padne určitě zralým ženám:) Výdrž vynikající.














