Bvlgari Pour Femme - odstřik dámská EDP 1 ml

34x hodnoceno zákazníky
34 3.5

Značka: Bvlgari
nedostupné
25 25 Kč

Jako kamenná parfumerie můžeme prodávat pouze originální produkty.


Bvlgari Pour Femme - odstřik dámská EDP 1 ml

Parfém Bvlgari Pour Femme :

Tak jako vzácný šperk, tvarovaný pomalu, aby jeho prvky harmonizovaly, Bvlgari dosahuje své úplnosti díky střídání početných vonných esencí. Otevírá se svěžími a křišťálovými tóny a rozvíjí se kolem květinového srdce, kde je dominantní aroma jasmínového čaje Sambak, trhaného v brzkých ranních hodinách, díky čemuž je ještě lahodnější. Poté se mísí s jemnou smyslnou vůní mimózy z Grasse. Růže Prélude, použitá v parfému poprvé, podtrhuje nadčasový charakter této vůně, zatímco fialka jí dodává živost, jemně se prolínající se základními tóny. Parfém je na trhu od roku 1994 a jeho tváří je krásná modelka Kate Moss. Parfém Bvlgari Pour Femme si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Bvlgari Pour Femme vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Bvlgari Pour Femme :

Hlava parfému Bvlgari Pour Femme :

Květy pomeranče, bergamot, list africké fialky

Srdce parfému Bvlgari Pour Femme :

Růže, mimóza z Grasse, čínský jasmín

Základ parfému Bvlgari Pour Femme :

Kosatec, pižmo, santalové dřevoVideo k parfému Bvlgari Pour Femme

K tomuto zboží si naši zákazníci také zakoupili

Kategorie: Dámské

Bvlgari Pour Femme - odstřik dámská EDP 1 ml

 • Anna Leskovanova 30.04.2013

  Výborný a levný způsob jak vyzkoušet různé vůně :-)

 • Štefan Balog 31.03.2013

  Začátek celkem pěkný, ale pak mi tam začalo něco vadit...

 • Neregistrovaný zákazník 13.02.2013

  Kdysi koupená naslepo a velká spokojenost. Nevnímám ji jako orientální vůni, cítím z ní především růže s malou kapkou jasmínu (toho opravdu není moc) a pak to všechno přikryje jakoby poprašek z pudru. Výdrž má velmi dobrou. Raději ji používám za chladných dnů než za horka, na mě působí hřejivým dojmem. Flakon se také moc povedl.

 • Miluše Kopecká 27.05.2012

  jasmín ve vůních miluji a tato je obzvláště povedená.

 • Věra Dobejová 11.03.2012

  Krásná orientální vůně s květinovými tóny, zasypaná vkusným pudříkem. Je dost osobitá a neokoukaná. Volila bych jí pro zralou ženu, která se nespokojí s ,,tuctovkou,,. Cena je dobrá , výdrž mi mile překvapila. Flakonek se mi líbí.

 • Tomáš Ziml 18.02.2012

  Sladká, těžká vůně, zpočátku se svěžím nádechem. Následně ale odtaživá ale na pokožce je ještě dlouho cítit.

 • Iva Lincová 14.02.2012

  Příjemná vůně, pro široké spektrum žen. Dostane vás svou elegancí a jemností . Od prvního okamžiku jsem cítila příjemné květinové tóny, které jsou zasypány jemným pudrem . Vše podtrhuje krásný dřevitý základ . Celé je to ukryto ve vkusném flakonku . Výdrž má tato vůně průměrnou. Cena je skvělá.

 • Iva Lincová 23.01.2012

  Příjemná vůně, ve které se najde docela dost žen. Je jemná a elegantní. Květi jsou cítit od prvního okamžiku. Po rozležení jsou zasypány jemným pudrem. Vše je na vkusném dřevitém základu. Santalové dřevo je dobrá volba. Výdrž má dobrou.Flakonek se mi líbí .Je takový strohý, ale zároveň vkusný.

 • Jitka Bártová 08.11.2011

  Ze všech pudrových vůní je pro mě tahle ta nej. Její kouzlo spočívá v nenásilnosti a jemnosti, přitom je ale dlouhotrvající a rafinovaně elegantní. Já cítím hodně květiny a jasmín, po rozležení je krásně pudrová. Opravdu milá vůně na každý den.

 • N. Runštuková 30.09.2011

  Velmi elegantní pudrová vůně, něžná, ale ne nevýrazná, nepřeslazená, nepříliš těžká. Taková chytrá horákyně. Nositelná stejně dobře jak na večer, tak i na den.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.