Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc - EDC unisex 40 ml

Obrázek má pouze ilustrativní (informativní) charakter.
Výrobce: Bvlgari
Dostupnost: 2-4 dny
(skladem u dodavatele)
Cena: 710,- Kč



Další varianty


Když teď produkt objednám, kdy jej obdržím?
U Vás kdekoliv v ČR poštou2-4 dny
U Vás kdekoliv v ČR InTime2-4 dny
U Vás kdekoliv v SK InTime4-6 dny
U Vás kdekoliv v ČR PPL2-4 dny
Ulozenka.cz2-4 dny
U Vás Praha Kurýr2-4 dny
K vyzvednutí: prodejna Praha2-4 dny
K vyzvednutí: prodejna Brno2-4 dny
K vyzvednutí: sklad Pisek2-4 dny

Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc - EDC unisex 40 ml

Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc :

Vůně s hřejivými a zklidňujícími tóny, která dovede navodit relaxaci a harmonii těla i duše. Bílý čaj, hlavní ingredience vůně, byl používán už za dob čínských císařů coby elixír věčného života. Díky svým antioxidačním a revitalizačním vlastnostem a pro svou schopnost působit jako posilující lék pro duši a tělo se jeho obliba udržela dodnes. Bílý čaj se pěstuje ve velmi omezeném množství a lze jej sklízet jen několik dní v roce. Proto je jednou z nejvzácnějších a nejvyhledávanějších přírodních ingrediencí na světě. Flakón má jemné a elegantní kontury a průzračnost ojíněného matného skla a stříbrný uzávěr odkazují na křehkost a drahocennost bílého čaje. Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc si můžete ihned objednat v našem internetovém obchodu. Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc vám může dělat radost již za několik dní.

Složení parfému Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc :

Hlava parfému Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc :

Italský bergamot, tuniský hořký pomeranč, květ španělského pomeranče

Srdce parfému Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc :

Bílý čaj, kardamon, jamajský pepř, ruský koriandr

Základ parfému Bvlgari Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc :

Bulharská růže, egyptský jasmín, zelený čaj, uzené dřevo


Recenze k Bvlgari Eau Parfumée au Thé Blanc - EDC unisex 40 ml

  • Ziml Tomáš17.02.2012 - 23:01

    Moc pěkná čajová květinovka, já osobně bych si ji na sebe nevzal, přijde mi spíše ženský.

  • Klaslová Dominika25.01.2012 - 19:10

    Příjemná vůně v pěkném flakónu.

  • Neregistrovaný zákazník09.01.2012 - 17:33

    Dnes jsem si Bvlgari koupila a jsem spokojená,zajímavá a nevoní s ní každy.

  • Havel Dominik20.11.2011 - 11:41

    Ťažko nájsť opisujúce slová. Nevtieravá, jemná, zvláštna, pokojná, neopakovateľná. Dlhé roky ju používam, aj keď občas vyskúšam niečo nové, vždy sa k nej vrátim. Výborné je aj telové mlieko! V ponuke takmer nie je, len občas v darčekovom balení

  • Hrnčířová Dominika18.11.2011 - 22:50

    Bvlgari au The Blanc je klasická kolínská voda vhodná jak pro muže, tak pro ženu (i když si troufám tvrdit, že ženám bude vonět více).

  • Kačerová Ilona20.10.2011 - 21:49

    Pěkná čajová vůně, ale na mém příteli by se mi nelíbila.

  • Runštuková N.22.08.2011 - 23:52

    Autentický bílý čaj.

  • Výmolová Eva13.08.2010 - 20:44

    Bvlgarovský tón se nezapře ani u téhle vůně. Na můj vkus mohla být o něco koncentrovanější, tím by byla mnohem zajímavější, ale i tak je příjemná , suchá , jemná a nevtíravě elegantní.

  • Tůmová Lenka18.06.2010 - 20:22

    Další z řady unisexových čajových kolínských. Au Thé Blanc je velmi příjemná suchá čajovka s dřevitými tóny. Hřejivá mi nepřipadá, podle mě je vhodná právě do teplého počasí, takže mírně osvěžuje.

  • Halečková Vladimíra28.05.2010 - 15:41

    Jemne korenená, čajová.. Musela som však k papieriku veľmi intenzívne privoniavať- vobec nebola cítiť... takže si ju určite nekúpim.. a kto vie, aká by bola po pol hodine... Chcela som napísať, že unisex, ale je unisex..:))